https://www.high-endrolex.com/43
https://www.high-endrolex.com/43
Bloomea Paris - Kosmetika IN

Kosmetika IN

Přístrojové ošetření Bloomea Paris®

Francouzský přístroj Bloomea je výsledkem práce vědců zabývajících se estetickou chirurgií, kteří ho vyvíjeli po dobu 10ti let, a nejdříve ho používali v pooperačních procedurách na odstraňování jizev, strií, apod. Během používání přístroje byla potvrzena vysoká účinnost při řešení jizev po akné, vrásek, pigmentace a dalších nedokonalostí pleti. Přístroj byl proto upraven pro potřeby kosmetiček a je dnes používán po celém světě na klinikách, ve Spa centrech a kosmetických salónech.

V Jihlavě jsem jediným salónem, který Vám ošetření tímto přístrojem může nabídnout.

OŠETŘENÍ BLOOMEA PARIS PROBÍHÁ VE 2 FÁZÍCH:
 

  1. V první fázi pleť dokonale odlíčím a zbavím všech nečistot. Dále použiji speciální jednorázový nástavec, kterým provedu tzv. makroexfoliaci. Aktivní látky, které jsou obsaženy v jednorázových nástavcích pronikají díky mikrovibraci do hlubších vrstev pokožky. Účinek je umocněn světelnou luminoterapií. 
     
  2. Ve druhé fázi vmasíruji do pokožky speciální přípravky dle problematiky pleti. Zde opět na pleť působím pomocí mikrovibrace a luminoterapie. Nástavec má jiný povrch než při fázi č. 1. Na závěr aplikuji masku a silně hydratační krém.

Celé ošetření je absolutně bezbolestné, trvá cca 60 min. a díky mikrovibracím je vnímáno jako relaxační. Jelikož s každým ošetřením přidávám na intenzitě, může být pleť začervenalá a mírně podrážděná. Tyto projevy cca do 24 hod odezní. Během probíhající kúry zásadně nedoporučuji opalování. Po ošetření je nutné, abyste používali krémy s vysokým ochranným faktorem a na domácí péči je nutné používat ráno/večer speciální hydratační krém Bloomea Paris (dostupný pouze ve studiu). Velmi znatelný efekt, kterého si všimne i Vaše okolí je již po 3. ošetření.
Co Bloomea umí: odstraňuje jizvy po akné, strie kdekoliv na těle jsou méně výrazné a u někoho nejsou téměř vidět. Dále odstraňuje či minimalizuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje, obnovuje syntézu kolagenu, minimalizuje pigmentaci, zpevní pokožku, zmenšuje rozšířené póry a sjednocuje tón pleti.

Ošetření dělíme na ošetření obličeje a ošetření těla. V případě ošetření těla je nutné počítat s větší četností ošetření, obzvláště pokud se jedná o strie. 

BLOOMEA PARIS - ošetření obličeje

Abychom dosáhli viditelných výsledků na pleti, je nutné absolvovat ošetření jako intenzivní kúru min. 3 ošetření. Intervaly mezi jednotlivými ošetřeními 1 - 2 týdny dle typu a citlivosti pleti. Poté je možné dle potřeby zopakovat kúru 1 - 2x za rok. Počet ošetření lze zvýšit až na 10 ošetření v jedné kúře, záleží na potřebách a očekávání klienta. Potom následuje pauza min. 6 měsíců, kdy pleť regeneruje a zvyšuje se tvorba kolagenu.

INDIKACE: redukce rozšířených pórů, redukce mazotoku, vrásky, jizvy po akné, pigmentace, povadlá pleť, pleť nesjednoceného tónu.
Na domácí péči je nutné používat speciální hydratační a silně regenerační krém Bloomea Paris.
 

BLOOMEA PERFECTOR - ošetření těla.

Zde doporučuji kúru min 10 ošetření. Toto ošetření je prováděno speciálními nástavci určenými na tělo.

INDIKACE: ošetření strií, jizev a jizev po akné. Ošetřované oblasti hýždě, prsa, břicho, boky, stehna a paže. Na domácí péči je nutné používat speciální modelovací krém Bloomea Paris.

Ošetření se neprovádí v těhotenství, období kojení, při zánětlivých procesech na kůži, probíhajícím oparu, popáleninách, keloidních jizvách a sklony k jejich vzniku, aplikovaném kardiostimulátoru.

Ošetření je bezbolestné a klientkami vnímáno jako relaxační.

Je vhodné pro ty z vás, které řeší:

  • pigmentové skvrny
  • jizvičky po akné
  • rozšířené póry
  • ochablé kontury obličeje

 

 

https://www.high-endrolex.com/43